Het doel van de vereniging is het bevorderen van de belangstelling voor de geschiedenis van de stad en het waken over de in Schiedam aanwezige historische monumenten.

Open Monumentendagen in teken van ´onderweg´

in het weekend van 14 en 15 september

Het landelijke thema is verbindingen waarbij men de slogan hanteert ¨Onderweg¨.

Het Schiedamse Comité Open Monumentendagen is druk aan de slag om een aantrekkelijk programma te realiseren. Leden van de HVS spelen daarbij zoals altijd een grote rol. Het ziet er naar uit dat er busritten komen door het Schiedamse havengebied waarbij ook onze leden als gids zullen optreden.

Ook Kethel zet weer zijn beste beentje voor, onder meer met wandelingen in en rond het dorp alsmede een tentoonstelling van werken door de Kethelse schilder en geschiedschrijver Jaap de Raat in de oude Dorpskerk op het Noordeinde.

Precieze informatie volgt nog. Blokkeer de data vast in Uw agenda.

Deel dit met je netwerk op sociale media